Informacja - procedury.

24.08.2020

WAŻNE ! PRZYPROWADZANIE I ODBIÓR DZIECI Z PRZEDSZKOLA OD 1 WRZEŚNIA 2020.

    W związku z panującymi obostrzeniami sanitarnymi prosimy o zapoznanie się z zasadami przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola.

  1.  Dzieci można przyprowadzać w godzinach od 6.30 – 8.00. Po godzinie 8.00 w danym dniu dziecko nie będzie    przyjmowane do przedszkola. Dzieci nowoprzyjęte w ramach okresu adaptacji przez pierwsze  dwa tygodnie 8.00 – 9.00.
  2.  Dzieci przyjmowane będą przez pracownika przedszkola przy wejściu głównym. Rodzice  nie mogą wchodzić  do budynku przedszkola.

Prosimy aby dzieci zostały w domu poinformowane, że rodzic nie wejdzie z nimi do przedszkola. Pożegnać się będą musiały przed wejściem do budynku.

3.     Przy wejściu do budynku przedszkola dzieci będą mieć mierzoną temperaturę.

Prosimy o pobranie i wypełnienie  zgody  oraz dostarczenie  jej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.08.2020 roku do skrzynki przy branie przedszkolnej.

4.     Szczegółowe procedury obowiązujące w naszym przedszkolu znajdą Państwo w dokumencie Procedura Organizacji Opieki w Przedszkolu Samorządowym w Osiedlu Niewiadów załączonym poniżej.

5.     Na wszelkie pytania odpowiadamy w godzinach pracy placówki pod numerami telefonu:

506 495 512  

44 719 23 84


Pozostałe pliki

Procedura Organizacji Opieki w Przedszkolu w Czasie Pandemii COVID - 19 od września Pobierz Rozmiar: 88 KB Liczba pobrań: 57

Procedura postępowania na wypadek zakażenia koronawirusem lub zachorowania na Covid-19 Pobierz Rozmiar: 29,5 KB Liczba pobrań: 35

Oświadczenie o zapoznaniu się z procedurami - zgoda na pomiar temperatury. Pobierz Rozmiar: 27,5 KB Liczba pobrań: 89

Aktualności

Spotkanie z cyklu Bezpieczna Gmina

23.02.2024

Bezpieczna Gmina

W czwartek 22 lutego 2024 nasze przedszkolaki wspólnie z starszymi kolegami z Szkoły Podstawowej w Osiedlu Niewiadów uczestniczyli w spotkaniu z cyklu Bezpieczna Gmina. W ramach tego spotkania zapoznali się z zasadami właściwej higieny jamy ustnej i tym, co się z zębami dzieje, gdy się o nie nie dba. Druga część spotkania dotyczyła bezpieczeństwa na drodze i w sieci, a prowadzona była przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

Czytaj więcej...
Ostatki 2024

14.02.2024

Ostatki 2024

Tegoroczne Ostatki w naszym przedszkolu świętowali z nami superbohaterowie, czarodzieje i czarodziejki, postaci z bajek, strażacy i policjanci, za których przebrały się nasz przedszkolaki. Emocjom, zabawie i tańcom nie było końca. Nie zabrakło ciekawych konkurencji, czy profesjonalnej sesji fotograficznej. A o nasze brzuszki i słodki poczęstunek zadbały Panie z Rady Rodziców. 

Czytaj więcej...
Rekrutacja 2024/2025

22.01.2024

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Drodzy Rodzice / Szanowni Państwo Z dniem 22 stycznia otwieramy procedurę rekrutacyjną na przyszły rok szkolny 2024/2025. Wnioski będą przyjmowane od 5 lutego 2024 r Bardzo prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem o rekrutacji i regulaminem, a zwłaszcza harmonogramem rekrutacji oraz złożenie stosownych dokumentów w nieprzekraczalnych terminach:  Zarządzenie w sprawie rekrutacji Regulamin rekrutacji 2024/2025Dokumenty dla dzieci kontynuujących naukę w przedszkolu do 2 lutego 2024                a) Deklarację o kontynuowaniu                 b) Upoważnienie do odbioru dziecka      4. Dokumenty dla dzieci ubiegających się o przyjęcie do przedszkola w terminie od 5 do 23 lutego 2024                a) Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola                b) Oświadczenie o pracy                  c) Deklaracja o czasie pobytu dziecka w przedszkolu                d) Upoważnienie do odbioru dzieci                 e) oraz oświadczenia, jeśli u Państwa występuje taka sytuacja                            - Oświadczenie o rodzeństwie uczęszczającym                             - Oświadczenie o pieczy zastępczej                             - Oświadczenie o niepełnosprawności                             - Oświadczenie o wielodzietności                             -  Oświadczenie o samotnym rodzicielstwie

Czytaj więcej...
WOŚP 2024

01.02.2024

Przedszkolaki dla WOŚP

W niedzielę 28 stycznia 2024 roku w hali Szkoły Podstawowej w Ujeździe, jak w całej Polsce i wielu innych miastach na świecie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku wspólnie łapiemy oddech po pandemii, dlatego dochód z tej kwesty przeznaczony na będzie na doposażenie szpitali w sprzęt do rehabilitacji pocovidowej. Po prostu nie mogło nas tam zabraknąć. Na przedszkolnym stoisku można było nabyć słodkości, gadżety przygotowane przez rodziców naszych przedszkolaków. Występy naszych starszaków zostały nagrodzone gromkimi brawami. Ciocie pracujące w kuchni przygotowały pyszny tort na licytację. Do naszej WOŚPowej puszki trafiło 3333,75 zł.Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom. A w szczególności  tym, którzy  przygotowali słodkości oraz opiekowali się naszym stoiskiem.  Bez Was byłoby to niemożliwe... 

Czytaj więcej...
Dzień Babci i Dziadka 2024

22.01.2024

Występy dla Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia w kalendarzu przypada Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przez cały tydzień przedszkolaki z różnych grup dla zaproszonych Babć i Dziadków przedstawiali Jasełka, nieco zmodyfikowane o wiersze i piosenki specjalnie z okazji ich święta. Było moc wzruszeń. Nie zabrakło również też tradycyjnych laurek i poczęstunku.

Czytaj więcej...
Jasełka w NuMed

09.01.2024

Przedszkolaki z dobrą nowiną w NuMed.

9 stycznia grupa starszaków Bąbelki ruszyła do Tomaszowa Mazowieckiego, by dla pacjentów tamtejszego Szpitala Onkologicznego NuMed wystawić Jasełka. Przedstawienie zostało entuzjastycznie przyjęte przed publiczność, czego ogromnie się cieszymy. 

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka